Pro rodiče

V této části naší webové prezentace bychom rádi uvedli všechny praktické informace, které se budou hodit rodičům i dětem před i po nástupu do naší mateřské školky. Naleznete zde například velice nápomocný seznam věcí, které by každé dítě mělo mít ve školce při ruce. Rovněž zde uvádíme přibližnou každodenní náplň výuky. Snadněji si tak představíte, co v kterou chvíli Vaše dítko provádí. Prosíme Vás, abyste této části věnovali náležitou pozornost. Pakliže tak učiníte, můžete si být jisti, že nástup do naší mateřské školy proběhne bez komplikací a Vaše dítě se tu po celý čas bude cítit skvěle.

Organizační záležitosti

Provozní doba mateřské školy je denně od 6:00 do 16:00 hodin, žádáme Vás o její dodržování.

Rodiče jsou povinni předat dítě osobně učitelce, zodpovídají za to, že je dítě zdravé a nejeví známky onemocnění.

Pokud dítě nepřebírají zákonní zástupci, učitelka předá dítě pouze pověřené osobě na základě písemného zmocnění zákonných zástupců tzv. formulář "Zmocnění"

Přivádějte děti do MŠ do 8:00 hodin, pozdějším příchodem rušíte naši výchovně vzdělávací činnost.

Odhlašujte a přihlašujte děti do 09:00 hodin . Neomluvená absence znamená, že dítě automaticky odhlašujeme na další den.

Prosíme o respektování režimu dne:

• výdej obědů od 11:30 hod.
  • děti z MŠ vyzvedávejte před obědem v 11:30hod.
  • po obědě od 12.00-12:15 hod.
  • po odpočinku 14.30-16:00 hod.

Pokud chcete své dítě vyzvednou nebo přivést v jiné době, nahlaste tuto skutečnost paní učitelce.

Přivádějte děti do mateřské školy zdravé, infekční onemocnění hlaste v MŠ.

nezodpovídá za poničené osobní věci (hračky, šperky, brýle, atd.)

Z bezpečnostních důvodů žádáme, abyste se při příchodu u zvonku představili a nevpouštěli do budovy žádné jiné osoby.